Slide Kaçırılmaz Ozel Fırsat 50% Indirim Şimdi satın al Fancy-blackhead-remover1

Güzellik hiç bu kadar kolay ve basit olmamışt

Siyah noktaları ağrısiź bir şekilde Vakkumlama özelliğe ile yok eden,gözenekleri açan üç kademeli emme özelliğine sahiptir.Şarzlı kullanımıyla rahat taşınabilir.5 ayrı başlığı ile sizlerle gönderimi sağlanacaktır.Ürünün küçük başlığı günlük kullanımda yumuşacık bir cilde kavuşmamıştı sağlayan,Büyük başlık ise mükemmel emiş gücüyle temiz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.her bir başlık cildin kıvrımlarına göre tasarlanmıştıri sağlanacaktır.Ürünün küçük başlığı günlük kullanımda yumuşacık bir cilde kavuşmamıştı sağlayan,Büyük başlık ise mükemmel emiş gücüyle temiz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.her bir başlık cildin kıvrımlarına göre tasarlanmıştır.

Şimdi Al
FancyFranci

Siyah noktaların için herşeyi denedin ve hiçbiri işe yaramadımı?

Vakumlu siyah nokta akne ve yüz temizleyici,3 farklı hız kademesiyle, cildin farklı bölgelerinde kullanılabilir.Cihazımızı kullanmadan önce cildimiz buhar veya sıcak bir örtü ile nemlendirdiğiniz takdirde daha hızlı çözüme ulaşmış olacaksınız.Kullanırken dikkat etmemiz gereken püf noktalar var.Cihazı cildimiz üzerinde hareket ettirirken yavaş ve kaydırarak kullanmalıyız.Her noktada vakumlama işini 2 saniyeden fazla tutmamalıyız.Vakumlama özelliği ile cilt üzerinde oluşan siyah noktaları,yağ birikintilerini,gözeneklere giren toz parçacıklarını emerek haznesinde toplar ve ayrıca kan dolaşımını arttırarak cilt üzerinde daha canlı bir görüntü sağlar.

Vaccum Cleaner

Sivilce ve akneden kurtulmanız için etkili bir yöntem

Yüzde çıkan sivilceler ne anlama geliyor?

Genellikle sivilce ve akne cildin kendi doğal yağının olduğundan fazla miktarda salgılanması ve aşırı hücre çoğalması, bunlara ilaveten bakterilerin çoğalması ve elbetteki hormonların etkisinin sonucunda oluşur. Fakat çoğu zamanda cildin böyle bir tepki vermesinin asıl nedeni belli değildir. Bu nedenle, yüzdeki oluşan sivilcelerden kurtulmak için genellikle bölgesel ve yüzeysel tedavilere baş vuruluyor. Bunun sonucunda doktorlar tedavi için antibakteriyel losyonlar, cilt temizleyici ürünler, retinoid kremler ve bunların yanında antibiyotik ilaçlar (aşırı sivilce ve akne oluşumunda) tavsiye ediyorlar. Geçen 20 yıl süresinde çoğu doktorun inancını dikkate alarak, sivilce ve akne oluşumunda, yemek alışkanlıklarının etkisi yok sayılmıştır ve doğru diyet yapmak gibi bir çözüm önemsenmemiş ve sadece kimyasal ilaçlar tedavi için önerilmiştir.

okumaya devam et…

En son makaleler