Bizim web sayfamız siparişleri hiç bir problem olmadan iade almak için her zaman hazır bulunmaktadır. Eğer herhangi bir sebepten dolayı bizden aldığınız üründen memnun kalmadıysanız. Ve ya paranızı geri almak istiyorsanız ya da başka bir ürünle değiştirmek istiyorsanız ,rahatlıkla ürünü bize geri gönderebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması için ve bir dahaki seferde problem yaşamamak üzere ,lütfen sayfada bulunan kuralları dikkatle okuyunuz. Ürün iadesi ile ilgili daha fazla bilgi için bize mail göndererek ulaşabilirsiniz.

FancyFrancı

www.fancyfranci.com adresinden satın aldığınız ürünlerin Değişim işlemleri müşteri paneli üzerinden yapabilirsiniz.

  • Bir ürünü beğenmediyseniz, siparişinizi aldıktan sonra 30 gün içinde kargo ile gönderim yaparak geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

    Kargo ile Ücretsiz İadeler 
    Siparişinizi teslim aldıktan sonra 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğimiz ürünlerin kullanılmamış olup orijinal kutusunda ve ambalajında olması gerekmektedir. Paketinizden çıkan iade formunu doldurarak faturanız ile birlikte herhangi Sürat Kargo şubesinden belirterek iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz.. Sürat  Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde  kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğimizi ve iade ücretlerini ödemeyeceğimizi unutmayın.

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 30 iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde ise, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

www.fancyfranci.com ‘den form doldurarak gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Sürat kargo dışındaki kargo şirketleri ile yapılan gönderiler ne yazık ki kabul edilememektedir.

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.

Ürün değişim ve ya İadelerde ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olup orijinal kutusunda ve ambalajında faturası ile kabul edilerek; Kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade ve ya değişim işlemi yapılmamaktadır. 

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-4 iş gününü almaktadır.