Sizde her mevsim değişikliğinde gardrobunuzdaki tüm kıyafetlere yeni bir düzen verip, yazlık kıyafetlerinizi kışlık kıyafetlerle mi değiştiriyorsunuz? Ama bu sene sonbahar mevsimi için bu kıyafetleri gardrobunuzda saklayın!

Beyaz kot pantolonlar hala daha giyilebilir eğer…

Beyaz kot pantolonlarınız, sizin için ne kadar değerli olduğunu ve yeni sezonda onları bir kenara bırakmak zorunda kalacaksınız diye üzgün olduğunuzu biliyoruz.

Ama yapabileceğiniz başka bir şey ise, onu sade bir kazak ve bir çift beyaz spor ayakkabı ile kombin etmeniz ve bu yaz-sonbahar kombininizle yeni sezona mükemmel bir giriş yapmanız olacaktır.

Kolsuz tişört ve buluz kombinleme yöntemi

Kolsuz tişörtünüzü çok seviyorsunuz ve onu bir sonbahar partisindede giymek istiyorsunuz fakat geçtiğimiz yaz mevsimine ait olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sizin için kolay bir yöntemimiz var, uzun kollu bluzunuzu kolsuz tişörtünüzün altından giyin ve modern, aynı zamandada sonbahara uygun bir stile sahip olun. Bu kombini kısa botlarınızla tamamlayın.

Renkli yaz çantalarınızı emekliliğe çıkarmayın

Yaprakların rengi değişmeye başlayınca, sizin de hemen tüm kıyafetlerinizin renklerini değiştirmenize gerek yok, askılı ve açık renkte bir çantayı veya desenli ve rengarenk çantaları bir kazak ve gri veya siyah sade bir pantolon ile kombin edin ve sonbahar stilinizin ışıldamasına neden olun.

İspanyol paça kot pantolon ile yeni bir kombin

İspanyol paça pantolonları mutlaka seviyorsunuzdur ve onları topuklu ayakkabı veya topuksuz sandaletlerle rahatlıkla kombin edip, ve harika bir yazlık kombini ile göz kamaştırıyorsunuzdur.

Elbette ki kot pantolonlar mevsimi olmayan parçalardır ama İspanyol paça pantolonları sonbahardada gidebildiğinize ihtimal dahi vermiyorsunuz. Bu pantolonları kareli gömlek ve bir çift bağcıklı yarım botlarla uydurup sonuçtan keyif alabilirsiniz.

Yazın kullanılan kadın kıyafet moddelerini, sonbahara taşımak için kolay yöntemler

  • Kıyafetlerinizi üst üste giyin. Renkli kazaklar, önü açık sonbahara uygun mantolar ve beyaz sade bir tişört ile sonbaharın kat kat kıyafet modasına ayak uydurmuş olursunuz.
  • Kıyafet seçiminizde renk tonlarına dikkat edin.
  • Çantanızı, ayakkabınızı veya başka bir parçanızı star parça olarak seçin ve tarzınızın merkezinde olmasını sağlayın. Güçlü renkleri ve özel desenleri seçin ve diğer tüm parçaları sade seçmeye özen gösterin.

Kolay bir şekilde sıcak yaz mevsiminden, soğuk sonbahar mevsimine geçiş yapıp sonbaharın aşk dolu havasında, kıyafet seçme derdinizin olmaması için, tüm markaları ve desenleri bir arada tutmanız size yardımcı olacaktır.