Kış stilinde beyaz renk kullanmak, herzaman biraz risklidir, hatta en iyi stilistlerde beyaz rengi kış kombinlerinde daha dikkatlice kullanmaya özen gösterirler. Tüm bunların yanı sıra, bu yıl beyaz rengi, tasarımcıların sonbahar ve kış kreasyonlarında ve podyumlarda görmek istedikleri renklerden biridir.

Genellikle sıra, soğuk olan sonbahar ve kış günlerine geldiğinde, hepimiz daha koyu renkler giymeye meyilliyizdir. Siyah ve lacivert renkleri gibi, çoğu kadının giydiği kıyafetlerde kullandığı benzeri koyu renkler, sonbahar ve kış mevsimlerinde dahada sık kullanılır.

Stilistler size kış stilinizde bordo, kahve rengi ve koyu yeşil kullanmanızı tavsiye ediyorlarsa bile, bu yıl tasarımcılar sonbahar ve kış kreasyonlarında ve defilelerinde beyaz renk kullanmaktan kaçınmadılar ve ayrıca beyaz rengi, çoğu sokak modasında veya street style’da bulabilirsiniz.

Bu tavsiyeler fashionisers web sitesinden bu yıl daha farklı ve göz alıcı bir kış tarzını denemek isteyenler içindir.

Kış stilinizde baştan aşağıya beyaz kullanmayın

Eğer beyaz rengin peşinden gidiyorsanız, baştan aşağı beyaz giymemek dikkat etmeniz gereken konular arasındadır. Beyaz, diğer renklerle çok iyi uyum sağlar ve onu farklı renklerle rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Örneğin, siz istediğinizde turuncu renkte bir kazak ile veya kırmızı botlarla, beyaz renkte bir parçayı rahatlıkla kombin edebilir, bohem ve özel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kış kombinleriniz için, mutlaka bol ve rahat bir beyaz veya açık renkte kazağınızın olması gerek. Bu parçayı uzun ve zarif bir etek ile kombinleyip , tarz bir görüntü ve kombine ulaşabilirsiniz .

Beyaz renk ile kış kombinlerinizde yapabileceğiniz başka bir yaratıcılık ise, ona ince bir kemer eklemeniz olacaktır. Bu kemer sizin minimalist, sade ve aynı zamanda özel ve güçlü bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

Beyaz botlara odaklanın

Bir çift beyaz renkte kadın botları, farklı ve özel bir tarzınızın olmasına yeterli olacaktır. Bu kombine ulaşmak için , gündelik yarım botlar veya uzun beyaz botlar ile başlayabilirsiniz. Farklı modellerde ve beyaz renginde olan tarz botlarınız, sizin tüm kış kıyafetlerinize ayrı bir hava katacaktır.

Beyaz kadın botları kullanmakta yapabileceğiniz zekice bir hareket, renkli çanta ve aksesuarlar seçmenizdir. Altın sarısı, kırmızı, siyah ve bej renklerinin farklı tonlarına doğru yönelin ve eğer isterseniz , desenli palto veya kazakları kombininize ekleyebilirsiniz. Örnek verdiğimiz parçaları kullanmanın sonucunda, beyaz uzun veya kısa olan botlarınıza ayrıca bir renk katabilirsiniz .

Yağmurluk, ceket veya montları kış kombininize ekleyin

Eğer kış stilinizde daha çok yaratıcı ve farklı olmayı seviyorsanız, mutlaka beyaz yağmurluk, palto, ceket veya montlara bir göz atın. Beyaz uzun bir palto veya beyaz şık bir yağmurluk ile beyaz botlarınızı kombinlemeniz, herkesin koyu renklere büründüğü soğuk sonbahar ve kış aylarında, kendinize has ve rüya gibi bir kombine ve tarza ulaşmanızı sağlar.

Eğer kış kombininiz için daha farklı trendler arıyorsanız, bilmeniz gereken şu ki bu sene, kısa deri ceketler ve montlar ve desenli paltolar, moda dünyasında popüler parçalar arasındadır.

Göz alıcı, özel ve kendinize has bir tarzınızın olması için, sezonun trendlerini bilmeniz ve onları kullanmanın kurallarına iyice hakim olmanız yeterli olacaktır. Bu senenin popüler olan bir başka trendi ise, seçtiğiniz parçalar ve kıyafetlerde çiçekli desenler kullanmanızdır.