Eğer güçlü bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, deri pantolon giymeyi deneyebilirsiniz. Bu pantolon seçimi herkesin dikkatini çekecektir fakat dikkat etmeniz gereken detaysa, doğru bir görüntüye ulaşmak için hangi tür deri pantolonu dolabınızdaki bulunan parçalarla nasıl kombin etmeniz.

Bacak boyunuza ve bedeninize uygun ve üstünüze tam oturan bir deri pantolon giyin yada öyle bir şey seçin ki üstünüzdeki parça ve ayakkabılarınızla uyumlu ve şık bir kombin oluşturmanıza yardımcı olsun.

Deri pantolon, kot pantolonlar yerine özellikle arkadaşlarınızla dışarı çıkarken, sizin için uygun bir alternatif olacaktır. Artık biliyorsunuz ki bugünlerde arkadaşlarıyla dışarı çıkarken kot pantolon giyen çok az kişi kaldı. Deri pantolon, siyah bir kot pantolon giymenizden daha çok size tarz katacaktır.

Deri pantolonunuzun üstüne bol bir üst deneyin. Beyaz ve yumuşak bir kısa yada uzun bluz ile topuklu ayakkabı, arkadaşlarınızla buluşmak için zahmetsiz, rahat ve aynı zamanda çok şık bir kombin olacaktır.

Deri pantolonların farklı çeşitleri bulunur. bazı modeler biraz dar olabilir ve rahat edemeyebilirsiniz, bu nedenle deri pantolonunuzu farklı ve rahat edeceğiniz bir model seçebilirsiniz.

Deri pantolonlar çoğunlukla iş yerinde giymek için pek uygun bir seçim olmaya bilir. Şık bir tarzınızın olması için, modanın bilmeniz gereken bazı temel kuralları ve püf noktaları vardır. Bir kaç örnek vermek gerekirse, tam üstünüze oturan dar bir tişört ile deri pantolonunuzu kombin etmek, yada daha çekici bir görünüm için bluzunuzun kollarını katlamak ve hatta eşofman üstünüzü biraz daha dar bir model seçip, şık ve rahat bir stiliniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Deri pantolonunuzu daha farklı bir şekilde kullanmak için, aynı zamanda tarz bir triko ceket ile birleştirip göz kamaştırıcı bir kombine ulaşabilirsiniz. Bu sizin tüm dikkatleri üstünüze çekmenizi sağlar. Fazla abartılı bir kombin olmaması için kullandığınız aksesuarları sade seçtiğinizden emin olun.

İş yerinde deri pantolon giymek biraz riskli bir seçim. Bu nedenle yapacağınız kombinin doğru ve yerinde olması son derece önem taşıyor. Seçeceğiniz deri pantolonun ne çok dar ve ne de çok bol olmasına dikkat etmelisiniz.

Biliyoruz ki kahve rengi deri bir pantolon ayrıca dikkat çekici ve tarz bir parçadır, bu yüzden eğer bu renkte bir deri pantolon seçecekseniz, üstünüzdeki kullanacağınız bluz veya ceketi daha sade ve düz seçmeye çalışmalısınız ki çok fazla abartıp riske girmeden, emin bir kombine ulaşabilesiniz.

İlla iş yerinde deri pantolon giymek istiyorsanız, pantolonunuzun üstünde triko veya düğmeli beyaz ceketler kullanıp, topuklu ayakkabı ve sade bir çanta ile pantolonunuzun daha ön plana çıkmasına izin verin.

Ayrıca deri pantolonun üstüne balıkcı yaka bir bluz giyip üstüne bir klasik ceket ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Deri pantolon giymenin bilmeniz gereken ilk ve aynı zamanda temel kuralı, bu parçanın zaten kendiliğinden güçlü bir parça olduğunu göz önünde bulundurarak , daha abartılı ve olduğundan daha fazla dikkat çekici bir şekilde kullanmamaya özen göstermeniz.

Önemli olan kombininizin belirli yerlerinde dengeyi sağlayabilmeniz ve abartı ve karmaşık bir görüntüden uzak durmanız.