2018 Modasında Tarzınıza Renk Katmanın 4 Yolu

2018’in rengi ultraviole ya da ayni ultar violet .Daha keskin olmak gerekirse ,Penton Enstitüsü’nün bu yıl seçtiği rengi bilmeliyiz ki ,bu renk menekşe renginin bir karışımıdır.

Mor renk genellikle büyüleyici güzellik ile ilişkilidir . Farkli renk kombinasyonlarında mor ,original renk olarak dikkat çekiyor. Mor rengini giydiğinizde ,bu rengi kendi tarzınızın merkezinde olmasina izin vermek en iyisidir ve geri kalan basit ve sakin renkler sadeçe bunu tamamlamak için yeterlidir çünkü bu renk çok güçlü bir renktir .

Fakat daha açik menekşeler için daha güçlü bir renk karışımını kullanabilirsiniz  .

Menekşe rengi kombinasyonuna  sahip olmak için “oureverydaylif” dergisi önerilerini kullanabilirsiniz.

Menekşe ve Mavi yan yana Kullanmak

Menekşe mavi ve kırmızıdan oluşur , ançak violet mordan daha yoğundur ,böylece mor ve mavi renklerin basit bir karışımı çekici bir set oluşturabilir.

Mor jean , ipek bir bluz   yüksek kahve renk topuklu botlar, çekici ve göz alıcı bir tarz oluşturabilir.

Mor renkleri bir araya koymak  için birkaç  altın veya gümüş renk aksesuarlarla  stilinizi tamamlayın .

Sonbahar Stili İçin Gümüş ve Altın

Koyu Morun farklı tonları ,gümüş ve altın renkleri ile birleştiğinde, sonbahar ve kış için mükemmel bir tarz oluşturur .Kadın modası stili için bu renk kombinasyonu 2018 yılında da devam etmektedir , Gümüş veya Altın ile  güzel ve eşsiz kombinler yarabilirsiniz.

Bu tarz deri çanta ve siyah ayakkabılarla tamamlanabilir .aksesuarlarınızı basit kullanmaya çalışın .Renk kombinasyonunda Altın veya Gümüş renklerden kullanabilirsiniz .Ayrıca inci takılar da mor rengi ile eşeiz bir uyum sağlamaktadır .

Klasik Günüm ve Doğal Renkler

Mor rengi kullanmak  için basit ve orginal renkleri temel seçimler olarak düşünün yani eğer bunu bilmiyorsanız , hangi aksesuara  hangi renk elbiseyle tamamlanabilir. krem beyaz gibi doğal renkleri bullanabilirsiniz .

Bu renk kombinasyonunda  ,mor renk giysi  çok daha fazla görülür . Bir  kaç altn aksesuarla ve bir kaç parça deri ile , orneğin deri çanta veya deri ayakkabı ile sizin  stiliniz çok farkli yapabilir .

2018’in Renklerine Meydan Okuyun

2018 yılının  mor rengi konsantrasyonu göz önüne alındığında güçlü bir renk olarak kabul edilir , ve bu güçlü renk başka renklerle birleştirilmemelidir .

Kırmızı güçlü bir mor  karışımı  oluşturulabilecek renklerden biridir .Koyu  mor ile parlak kırmızıyı birleştirebilirsiniz  ve bir kaç orjinal kahve renk aksesuar veya krem renk ile tamamlayınız.